عکس‌های پسر پرنس ویلیام و کاترین میدلتون

[img1]

عکس جهانی‌ها

رسانه های انگلیسی تصاویری از خروج کیت میدلتون از بیمارستان منتشر کردند. در این گزارش تصویری، شادی های رسمی و حکومتی پادشاهی جزیره انگلیس و اشتیاق مردم به دیدن نوه ملکه انگلیس را می بینیم.

بنا بر این گزازش، صبح امروز، سایت عصر ایران نوشت:

کاترین میدلتون 31 ساله همسر پرنس ویلیام نوه ملکه بریتانیا بعد از ظهر گذشته (به وقت محلی) در بیمارستان سنت ماری لندن وضع حمل کرد و صاحب فرزند پسر شد.

به گزارش پارس ناز به نقل از آسوشیتد پرس ، خانواده سلطنتی بریتانیا اعلام کردند سومین وارث تاج و تخت ملکه انگلیس در سلامت کامل و با وزن 3 کیلو و هشتصد گرم متولد شده است.
بیمارستان سنت ماری لندن همان بیمارستانی است که پرنسس دایانا عروس سابق خانواده ملکه انگلیس و مادر پرنس ویلیام در آن نخستین فرزند خود را ( پرنس ویلیام) به دنیا آورد . هزینه بستری شدن هر شب در این بیمارستان 5 هزار پوند است. ویلیام و کاترین برای اینکه تولد فرزندشان ” سورپرایز”شود،پیش از تولد نوزاد جدید برای آگاهی از جنسیت جنین،”سونوگرافی” به عمل نیاورده بودند.

با انتشار خبر فارغ شدن کاترین میدلتون که لقب سلطنتی او ” دوشس کمبریج ” است صدها تن از طرفداران خانواده سلطنتی انگلیس با اجتماع در مقابل کاخ ” باکینگهام”، تولد نوزاد جدید خانواده سلطنتی را جشن گرفتند.

هنوز خانواده سلطنتی انگلیس برای فرزند جدید نامی انتخاب نکرده است اما از نوه پرنس چارلز ولیعهد ملکه بریتانیا با عنوان ” پرنس کمبریج” یاد خواهد شد، و منابع نزدیک به خاندان سلطنتی از احتمال نام گذاری فرزند جدید به نام ” جیمز ” خبر داده اند.کاترین و ویلیام دو سال پیش در یک عروسی تجملی و پر تبلیغات با یکدیگر ازدواج کردند.پیش بینی می شود تولد سومین وارث تاج و تخت انگلیس درآمدی بیش از 380 میلیون دلار از قبل گردشگری عاید بریتانیا کند.

ملکه الیزابت دوم امسال شصت و یکمین سالگرد سلطنت خود را پشت سر می گذارد و از لحاظ سلامتی در وضعیت مطلوبی است.بسیاری از ناظران از پرنس ویلیام نوه پسری او به عنوان پادشاه بعدی بریتانیا نام می برند و معتقدند پرنس چارلز با توجه به سن بالا و انتظار نیم قرنی در ولایتعهدی ، سلطنت را به پسر 32 ساله اش ویلیام واگذار خواهد کرد.

در صورت انتقال سلطنت به ویلیام فرزند تازه متولد شده ��و به مقام ولایتعهدی خواهد رسید.
تولد نتیجه ملکه بریتانیا نشان از این است که سلطنت در بریتانیا دستکم تا نیم قرن آتی و حتی فراتر از آن در صورت بقا، در دست مردان خواهد بود و دیگرتا زمان تولد نوزادی دختر در خانواده سلطنتی بریتانیا ملکه ای در کار نخواهد بود.

عکس‌های پسر پرنس ویلیام و کاترین میدلتون

[img2]

عکس‌های پسر پرنس ویلیام و کاترین میدلتون

[img3]

عکس‌های پسر پرنس ویلیام و کاترین میدلتون

[img4]

عکس‌های پسر پرنس ویلیام و کاترین میدلتون

[img5]

عکس‌های پسر پرنس ویلیام و کاترین میدلتون

منبع : عصر ایران

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه